NAPRAWY BLACHARSKO-LAKIERNICZE
    SAMOCHODÓW KWAPISZEWSCY LUBOŃ

ALPIDA

RENOWACJE YOUNGTIMERÓW

RENOWACJA YOUNGTIMERÓW – to dziedzina, w której mamy spore doświadczenie, jeszcze z początków naszej działalności (lata 70-te i 80-te), kiedy nie panowała moda na youngtimery. Sami jesteśmy pasjonatami i właścicielami klasycznych aut. Samochody naszych klientów, którym kompleksowo odnowiliśmy karoserię, uczestniczą w zlotach zabytkowych aut, na targach motoryzacyjnych w Poznaniu czy w Essen. Prezentują się na spotkaniach poznańskiej grupy Klasyki Nocą, czy należą do członów PZM-otu.

Do naszych stałych wymagających klientów należą członkowie klubu Mercedesa z Niemiec, Muzeum Volkswagena z Wolfsburga (dla którego lakierowaliśmy m. in. cenny egzemplarz „Garbusa” z 1955 roku z oficjalnie największym przebiegiem na świecie- 750 tys km).

Uczestniczymy w szkoleniach i stale się rozwijamy. W naszej pracy stosujemy znakomitą linię materiałów lakierniczych firmy NOVOL CLASSIC http://classiccar.novol.pl (wybraną w USA najlepszym produktem do aut zabytkowych i docenioną w Europie przez FIVA). Przy pracach blacharskich stosujemy takie techniki jak: sodowanie, piaskowanie, szkiełkowanie, spawanie, zgrzewanie czy cynowanie.
Potrafimy także odbudować niedostępne na rynku elementy karoserii.

Auta którym kompleksowo restaurujemy karoserie, dzięki patronatowi technologicznemu Firmy NOVOL otrzymują międzynarodowy paszport (z gwarancją wykonanej usługi), certyfikat (właściwego użycia wysokiej jakości materiałów lakierniczych linii NOVOL CLASSIC) oraz specjalną tabliczką znamionową. Paszport ten podnosi wartość klasyka i otwiera mu wstęp na renomowane imprezy motoryzacyjne.

Na prośbę klienta oferujemy pomoc w transporcie aut na terenie całej Unii Europejskiej.

Poniżej linki do filmów prezentujących finalny efekt naszych prac blacharsko-lakierniczych przy karoserii VW Käfer „Garbusa”
https://www.youtube.com/watch?v=KuxalWdGDTA&feature=share
https://www.youtube.com/watch?v=-F3NGe4w70o&feature=youtu.be